FAQ


Skąd mam wiedzieć, czy kategorie w przyszłym roku nie zmienią się?

Takiej pewności nie ma. Na 99% wiadomo jednak, że Plan Marketingowy, Badania Marketingowe, Biznes plan, Innowacje produktowe, Zarządzanie produkcją oraz Projekty Informatyczne pozostaną. Kategoria Zarządzania Przedsięwzięciami utrzymana zostanie jeśli będzie dostateczna ilość prac w przyszłym roku. Myślimy nad innymi kategoriami – może macie swoje pomysły?

Czy, jeżeli mieszkam w akademiku, mam podać ten adres czy domowy?

Adres jest nam potrzebny by wysłać nominowanym zaproszenia, więc wyślij ten, pod którym najpewniej poczta do Ciebie dotrze.

Czemu nie ma jeszcze informacji o sponsorach?

Informacja taka pojawi się w momencie podpisania umów ze sponsorami. Możemy zdradzić nieoficjalnie, że znaleźliśmy już kilka firm oferujących szkolenia lub staże. Ich nazwy pojawią się wkrótce na stronie.

Co można wygrać?

Co roku nagrodą w Konkursie jest statuetka KAROLA w kształcie piramidy oraz inne nagrody, które pozyskają organizatorzy. Do tej pory były to: praktyki, szkolenia, książki, oprogramowanie i certyfikaty od firmy Microsoft, kursy językowe, rejs promem do Szwecji, bilety do teatru, do U7 i inne.

Chciałbym, aby mój projekt z badań marketingowych wziął udział w konkursie, co muszę zrobić?

Niestety, jeżeli już napisałeś projekt możesz jedynie zasugerować prowadzącemu nominację Ciebię, ale o nominacji decydują wyłącznie prowadzący projekty. Jeżeli natomiast jesteś właśnie w trakcie pisania, postaraj się zrobić go nieprzeciętnie dobrze:; wtedy szansa na udział i zwycięstwo w konkursie jest największa.


Zapraszamy do wysyłania pytań do marta.wardzinska@karole.pl

Biuro Organizacyjne Konkursu KAROLE 2015 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone