Informacje dla studenta


DLACZEGO POWINIENEŚ ZAINTERESOWAĆ SIĘ KONKURSEM?

Jest to już XXVI edycja Konkursu. Wpisał się on trwale w życie środowiska akademickiego i gospodarczego regionu pomorskiego. Zdobył również prestiż wśród firm i przedsiębiorstw wybrzeża. Nazwa Karole znana jest już wielu przedsiębiorcom i stanowi swego rodzaju referencje przy poszukiwaniu pracy. Wielu studentów, zwycięzców konkursu pracuje w renomowanych firmach na dobrze płatnych stanowiskach. Biorąc udział w nim udział otwierasz sobie drzwi do kariery.

CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?       

Należy na początku semestru zasięgnąć informacji u prowadzących zajęcia projektowe, czy zakres wykonywanego projektu podlega pod którąś z kategorii konkursu. Podobnej informacji udzielą Tobie członkowie Biura Organizacyjnego. Jeżeli tak, to zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się jakie wymagania powinien spełnić Twój projekt aby mógł być nominowany. Szczególną uwagę zwróć na wyznaczone w regulaminie terminy. Pamiętaj, że przekroczenie któregokolwiek z nich może wykluczyć Ciebie z udziału w konkursie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze kontaktuj się z członkami Biura Organizacyjnego. Oczekujemy także na Twoje pytania pod adresem marta.wardzinska@karole.pl.

NAJWAŻNIEJSZE TERMINY 

Termin Zdarzenie
31 marca 2015 Ostateczne zgłoszenie nominacji przez prowadzących
8 kwietnia 2015 Ostateczny termin złożenia nominowanych prac przez prowadzących
9 kwietnia 2015 Ostateczny termin składania zgody na nominacje przez osoby nominowane
15 kwietnia 2015 Ostateczny termin nominacji projektów i złożenia dokumentacji do nowej kategorii
27 kwietnia 2015 Ostateczny termin wydania werdyktu przez Kapitułę Konkursu
9 maja 2015 WIELKI FINAŁ – DWÓR ARTUSA

JAK WYGRAĆ KONKURS?

Oczywiście nie ma jednoznacznej recepty jak to zrobić. Pamiętaj jednak o jednym: Twój projekt będzie oceniany przez Kapitułę Konkursu, w skład której wejdą pracownicy różnych firm z naszego regionu, wykładowcy. Będą to osoby znające zagadnienia poruszane w ocenianych projektów, dlatego podstawą sukcesu jest rzetelność analiz. Podczas wykonywania projektu zwracaj się z prośbą o pomoc do prowadzących. Możesz też zasięgnąć informacji u studentów, którzy startowali w poprzednich edycjach konkursu.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone